خدمات ما

مقدمه :

امروزه با توجه به توسعه زیرساخت های مخابراتی و ارتباطی و بالا رفتن ضریب نفوذ اینترنت در کشور از یک سو ، همچنین بالارفتن سطح آگاهی و فرهنگ استفاده از اینترنت با گسترش روز افزون رایانه های شخصی ، رایانه های همراه، تبلت ها و گوشی های هوشمند از سوی دیگر، استفاده از فناوری اطلاعات در نظام آموزشی امری ضروری و بسیار پر اهمیت می باشد. همانطور که میدانید ارزیابی آموزشی جزء لاینفک یک برنامه آموزشی می باشد و برای این ارزشیابی راه های مختلفی از جمله برگزاری آزمون های عینی و ذهنی به صورت مکتوب می باشد. یکی دیگر از ابزارهای نوین که با کمک فناوری اطلاعات هم اکنون در دسترس می باشد ، نرم افزارهای وب بنیاد برای برگزاری آزمون های برخط می باشد. که دارای مزایای ذیل می باشد:

چرا باید از آزمون های برخط(آنلاین) به جای روش های سنتی استفاده کنیم؟
  • سرعت: سرعت برگزاری آزمون های برخط نسبت به سایر روشها.
  • دقت: تصحیح پاسخنامه های داوطلبان آزمون، در کسری از ثانیه توسط رایانه و جلوگیری از هر گونه خطا واشتباه نیروی انسانی.
  • خدمات نوین : برگزاری آزمون های آنلاین در نظر مخاطبان شما خدمتی جدید از سوی شما محسوب و باعث ارتقاء سطح سازمان یا آموزشگاه شما از نظر مشتریان خواهد شد.
  • صرفه اقتصادی: حذف هزینه های کاغذ و چاپ و تکثیر همچنین هزینه های مکان برگزاری آزمون و نیروی انسانی از جمله: (مراقبین،ممتحنین، مصححین و غیره)
  • زیست محیطی: حذف کاغذ از نظام ارزشیابی به معنای این است که می توانیم در حفظ جنگل ها و منابع طبیعی بیشتر کوشا باشیم و به مسئولیت های اجتماعی خود عمل کنیم
درخواست برگزاری آزمون :

در صورت تمایل به برگزاری آزمون های سازمان یا آموزشگاه یا مدرسه خود می توانید با دانلود و تکمیل  فرم درخواست  و ارسال آن به آدرس ایمیل info@QuizBuilder.ir اقدام نمایید تا در اسرع وقت آزمون مورد نظر شما آماده شود.

همکاری با ما :

آزمون ساز جهت توسعه فرهنگ برگزاری آزمون های آنلاین نماینده فعال می پذیرد جهت اخذ نمایندگی و اطلاع از شرایط نمایندگی با ما در ارتباط باشید.